Toyota Aygo

1.0 12V PLUS | 1.0 | 998cc

0-100KM​

0
SEC

TOPSNELHEID​

0
KM/H

PK

0
PK

Merk: Toyota
Type: Aygo
Laksoort: Metallic
Tellerstand: 76.724
Brandstof: Benzine

Model: Aygo
Carrosserie: Hatchback
Kleur: Polar White
Transmissie: Automatisch
Registratie: 12/03/2010
Versnellingen: 5

SVJ Cars prijs
4499,-


 

Siebe Schootstra

Siebe Schootstra

+31 (0)6 12 16 93 22
ss@svjcars.nl

Bel Siebe

Het verhaal van deze Toyota Aygo!

De auto is geleverd in ‘Polar White’. Dit betreft een diep witte kleur. Hierdoor heeft de auto een. Dit is ook goed zichtbaar op de foto’s in deze advertentie.De auto komt uit 2010 en kent slechts twee eigenaren. De eerste eigenaresse uit Amsterdam gebruikte deze auto als tweede auto voor enkel stads kilometers in Amsterdam. De tweede eigenaar heeft deze auto in 2012 gekocht met slechts 9000 km en heeft er tot heden mee gereden. In verband met gezinsuitbreiding is deze auto nu bij ons in bezet gekomen. De auto is technisch en motorisch in prima staat. Er is nooit gerookt in de auto en er zijn geen huisdieren in vervoerd.

Liever kijken? Kijk de video!

Opties en uitrusting

Exterieur
Lichtmetalen velgen 14″
Buitenspiegels in carrosseriekleur
Bumpers in carrosseriekleur
Mistlampen voorzijde

Interieur
Airco
Achterbank in delen neerklapbaar
Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
Stuurbekrachtiging

Infotainment
 Radio-cd/mp3 speler

Veiligheid
Airbag(s) hoofd achter
Airbag(s) hoofd voor
Airbag(s) side voor
Airbag bestuurder
Airbag passagier
Alarm klasse 1 (startblokkering)
Anti Blokkeer Systeem
Isofix

Milieu
Start/stop systeem

Overige
Elektronisch Stabiliteits Programma
ESP

Voor elke vraag

Interesse in één van onze auto’s? Of wilt u meer informatie over een van onze diensten? Maak een afspraak voor een bezoek aan onze showroom! U kunt ons telefonisch bereiken of vul eenvoudig het contact formulier in. Wij nemen contact met u op!

Contact

OPENINGSTIJDEN

Maandag

Dinsdag

Woensdag

Donderdag

Vrijdag

Zaterdag

Zondag

Op afspraak

Op afspraak

Op afspraak

Op afspraak

Op afspraak

Op afspraak

Op afspraak